Бъгове в играта

Бъгове, нередности и др.
(Q_Q) wrote:Slider за ресурсите в мини и къщи не работи - какво трябва да се пипне по browser-a, за да се появи отново?

с какъв браузър си ?
28 Aug 2015
Pro
Pro wrote:
(Q_Q) wrote:Slider за ресурсите в мини и къщи не работи - какво трябва да се пипне по browser-a, за да се появи отново?

с какъв браузър си ?

Най-вече chrome. Ще е полезно да кажете и за другите, ако се случи на други хора.
28 Aug 2015
(Q_Q)
(Q_Q) wrote:
Pro wrote:

с какъв браузър си ?

Най-вече chrome. Ще е полезно да кажете и за другите, ако се случи на други хора.

Моля за отговор ...
29 Aug 2015
(Q_Q)
Здравейте

Построих си платноход за който пише че има 15 места за пирати. Обаче след като го сложих във формацията ми дава място само за 3 пирата. Някой може ли да помогне с решение по този казус.
Благодаря предварително.
30 Aug 2015
redhooligan
redhooligan wrote:Здравейте

Построих си платноход за който пише че има 15 места за пирати. Обаче след като го сложих във формацията ми дава място само за 3 пирата. Някой може ли да помогне с решение по този казус.
Благодаря предварително.

Разгледай форума и обучителните статии и клип чета в tutorial. Ще откриеш отговори на много свои бъдещи въпроси. Аз ги прегледах и не съжалявам.
30 Aug 2015
(Q_Q)
На Гилдия>Слухове най-накрая пише кога приключва ерата и стойността там всеки ден нараства. Демек визуализира брояча на дните от стартирането му, а не разликата със някаква константа, която представлява продължителността на ерата. Между другото колко време е една ера и до кога е тази?
20 Jan 2016
THE_SNIPER