Предложения към разработчиците

Пачове, последни промени, предложения
Не ги оплаквайте по-слабите играчи... те не се бият с пълната сила на корабите която виждате...
Сега направихме малка промяна в силата на корабите... Който има желание да огледа как са нещата...

:)
15 Sep 2014
Pro
Здравейте исках да предложа да направите нещо като търгове между играчите и кланове както и така нареченото ситърство един играч да може да наглежда акаунта на друг

примерно

аз

martikoki ситвам друг играч нека го кажем с име noname1 за това трябва при логин на акаунта да напиша noname1 и моята парола
28 Sep 2014
martikoki
martikoki wrote:Здравейте исках да предложа да направите нещо като търгове между играчите и кланове както и така нареченото ситърство един играч да може да наглежда акаунта на друг

примерно

аз

martikoki ситвам друг играч нека го кажем с име noname1 за това трябва при логин на акаунта да напиша noname1 и моята парола

За ситъра - задължително ще се направи нещо подобно...

не разбрах идеята ти с "търгове между играчите и кланове" - какво ще търгувате ?
28 Sep 2014
Pro
ами примерно акума имат много излишно дърво понякога и търсят камъни а барка имат много излишни камъни понякога и да може да се разменя да има нещо като пазар само че между играчи
28 Sep 2014
martikoki
martikoki wrote:ами примерно акума имат много излишно дърво понякога и търсят камъни а барка имат много излишни камъни понякога и да може да се разменя да има нещо като пазар само че между играчи

Принципно пазара преди беше между играчи, после го променихме да си е независим.
Засега не предвиждаме да има търговия между играчите. Има прекалено много недостатъци.
28 Sep 2014
apxeonTepukc
apxeonTepukc wrote:
martikoki wrote:ами примерно акума имат много излишно дърво понякога и търсят камъни а барка имат много излишни камъни понякога и да може да се разменя да има нещо като пазар само че между играчи

Принципно пазара преди беше между играчи, после го променихме да си е независим.
Засега не предвиждаме да има търговия между играчите. Има прекалено много недостатъци.

тогава някакви съюзи в които да влизат примерно максимум 5 играчи които да могат да търгуват с другите членове от съюза?
28 Sep 2014
martikoki
Здравейте Pro и архео,

Защо са поскъпнали Обученията на капитана за промените на формацията? (от 30 -> 50 Репутация)66% Инфлация!

Идеята е хората да не сменят твърде често формациите си?
Ако е така, може да направите така че в "калкулатора" за сила във Флотилия да се тества първо дадена формация и ПОСЛЕ да се дава запази и да ти взема 1 Обучение на капитан.

В настоящия сезон шпионажът работи доста добре и за мен е редно човек да може да отреагира (без да плаща прескъпо за това), ако види,че го нападат - да изненада противника, да смени формацията. Вие сами сте казвали (и съм съгласен),че няма "ултимативна" формация, която бие всичко... трябва вариативност, която ми се вижда скъпа...

Не мисля,че по-скъпите Обучения влият на продължителността на сезона по положителен начин. НО това е само мое мнение. Исках да споделя... та може би да намалите цените малко... някога...

Поздрави! Новия сезон ми харесва...
29 Sep 2014
DanubeShip
DanubeShip wrote:Здравейте Pro и архео,

Защо са поскъпнали Обученията на капитана за промените на формацията? (от 30 -> 50 Репутация)66% Инфлация!

Продължителността на сървъра би трябвало да е с 50% повече отколкото в предния сезон. Това означава, че човек има повече време да прави приключения следователно има повече репутация. Идеята с поскъпването е да не се случва така че хората постоянно да си променят формацията и когато те атакува човек да нямаш идея срещу какво се изправяш. Тоест да има и някаква предвидимост. Калкулаторът е средство човек да прецени възможностите на текущата си формация, а не да разиграва всички възможни формации в играта.
29 Sep 2014
Pro
здравейте тук съм с още едно предложение предлагам да може да тренираме шпиони които да ядът от храната също те да са така наречените бонус шпиони за защита това е с цел защитаване от вражески шпионажи защото в момента няма никакъв начин да се защитиш от такива ако не смятате че има полза от такова нещо поне вкарайте някакъв начин да видим когато ни шпионират
29 Sep 2014
martikoki
Pro wrote:
DanubeShip wrote:Здравейте Pro и архео,

Продължителността на сървъра би трябвало да е с 50% повече отколкото в предния сезон. Това означава, че човек има повече време да прави приключения следователно има повече репутация. Идеята с поскъпването е да не се случва така че хората постоянно да си променят формацията и когато те атакува човек да нямаш идея срещу какво се изправяш. Тоест да има и някаква предвидимост. Калкулаторът е средство човек да прецени възможностите на текущата си формация, а не да разиграва всички възможни формации в играта.

Ех, не успях да издействам гювеч...

Има логика, както обикновено. Добра работа.

Поздрави...
29 Sep 2014
DanubeShip