Предложения към разработчиците

Пачове, последни промени, предложения
Eх, тъкмо закоравях и ще ресетвате :D Мафия, мафия :D :D
05 Sep 2014
Krak or masa
Krak or masa wrote:Eх, тъкмо закоравях и ще ресетвате :D Мафия, мафия :D :D

Сега новия сезон като го почнеш наравно с нас и с натрупания опит ще си пушка ;)
05 Sep 2014
Pro
добра идея ще бъде да направите чат :roll:
10 Sep 2014
ISmokeYou
Какъв е смисъла от бдителност ? Защо не се премахне и на нейно място не бъде сложена мъгла която така и още не съм виждал. Така, ще имаме слънчево, ветровито, мъгливо, бурно време. Така всички, ще дигаме черен пазар. Ще се бием повече за да дигаме и ниво на капитана с цел по-високи нива на позиционните умения. Може и нивото на капитана да е по-голямо не всички да сме 50-то ниво. Ако трябва, ще се дига по трудно експирианс след 50-то но все пак, ще си заслужава, ще развиваш още повече дадено умение. Аз например още нямам 50-то ниво не защото не мога, а защото няма смисъл и не си давам зор лека по лека го дигам. 30-то ниво черен пазар 10-то ниво умения ефект нулев, защо да се напъвам ? Ограничението в корабите и моряците също е гадно всички сме на едно положение и с една и съща стратегия при 3 битки резултатите, ще са различни. Извода няма смисъл от стратегии играта сама си преценя кой да бие.
10 Sep 2014
yHuKaT
yHuKaT wrote:Какъв е смисъла от бдителност ? Защо не се премахне и на нейно място не бъде сложена мъгла която така и още не съм виждал. Така, ще имаме слънчево, ветровито, мъгливо, бурно време. Така всички, ще дигаме черен пазар. Ще се бием повече за да дигаме и ниво на капитана с цел по-високи нива на позиционните умения. Може и нивото на капитана да е по-голямо не всички да сме 50-то ниво. Ако трябва, ще се дига по трудно експирианс след 50-то но все пак, ще си заслужава, ще развиваш още повече дадено умение. Аз например още нямам 50-то ниво не защото не мога, а защото няма смисъл и не си давам зор лека по лека го дигам. 30-то ниво черен пазар 10-то ниво умения ефект нулев, защо да се напъвам ? Ограничението в корабите и моряците също е гадно всички сме на едно положение и с една и съща стратегия при 3 битки резултатите, ще са различни. Извода няма смисъл от стратегии играта сама си преценя кой да бие.

Новия сезон ще има доста време докато се стигне до това ниво, на което сме в момента + доста от активните играчи се включиха по-късно. В момента много играчи не могат да ме настигнат не защото не могат да ме победят, а защото има 10-15 играни дуела по-малко като цяло...

Прост пример и за това,че много промени се случиха по средата на играта: Когато имперските даваха пълни точки 1 път се падна до мен 10 ниво, а бях с още посредствена флотилия... бих го нарочно (губих) повече от 10ина пъти за да вземам ХР само...
10 Sep 2014
DanubeShip
Кво стана бре люде, нали щеше да е до 11 ти септември сезона!!!
12 Sep 2014
Don_emo
Don_emo wrote:Кво стана бре люде, нали щеше да е до 11 ти септември сезона!!!

Pro wrote:Надига се нова пиратска ера... ;)

Ако всичко върви по план на 25-ти септември (четвъртик) ще се проведе последния пиратски дуел за този сезон. На 26-ти септември (петък) по някое време сървъра ще спре да бъде достъпен за да нагласим новия сезон.

На 27-ти септември (събота) в 12:00 стартира новия сезон на pirateduel. Очакваме неговата продължителност да бъде значително по-голяма (6-8 месеца). Подготвили сме нова икономика и доста други промени, които се надяваме да се отразят благотворно на целия гемплей.

Профилите на всички регистрирани потребители ще се прехвърлят в новия сезон без да има нужда да се регистрират на ново. Островите им ще се засеят едва след като влязат за първи път в играта в новия сезон. Тогава ще имат избор на клан и име на капитана. Така играчите които са се отказали няма да ги има в класация и т.н.

Ако имате въпроси свързани с новия сезон пишете тук. :)
За други въпроси има тема в "За нови играчи"...

Изскочиха доста неща и има промяна в датите за рестарта на сървъра...
12 Sep 2014
yHuKaT
Да разбирам ли, че в новия сезон, който е заслужил ще стартира в сребърната лига и ще си получи профилните трофеи? :twisted:
13 Sep 2014
Don_emo
Сериозно ли с напълно развит флот правя 3:3 с императорски кораб на 2-ро ниво? Аз лично не виждам абсолютно никаква логика. Това за мен в момента е един от най-големите минуси в играта. При това положение хората на по-малките левели, които РЕАЛНО се нуждаят от тия ресурси, за да се развият, няма да получат никакъв шанс да се сдобият с тях. Защо ми е на мен - с максимален флот и развити мини да атакувам кораби от 1-ви и 2-ри левел за по 300 ресурс и на всичкото отгоре да не мога да ги победя. Логика - никаква.
Много по-логично е трудността на тия кораби да е много по-малка, за да става стабилен фарм от хората на нисък левел. В тази ситуация реално, императорските кораби могат да се атакуват, само когато флотилията ни достигне минимум 20 звезди, което противоречи на всяка логика.
14 Sep 2014
ravel1860
ravel1860 wrote:Сериозно ли с напълно развит флот правя 3:3 с императорски кораб на 2-ро ниво? Аз лично не виждам абсолютно никаква логика. Това за мен в момента е един от най-големите минуси в играта. При това положение хората на по-малките левели, които РЕАЛНО се нуждаят от тия ресурси, за да се развият, няма да получат никакъв шанс да се сдобият с тях. Защо ми е на мен - с максимален флот и развити мини да атакувам кораби от 1-ви и 2-ри левел за по 300 ресурс и на всичкото отгоре да не мога да ги победя. Логика - никаква.
Много по-логично е трудността на тия кораби да е много по-малка, за да става стабилен фарм от хората на нисък левел. В тази ситуация реално, императорските кораби могат да се атакуват, само когато флотилията ни достигне минимум 20 звезди, което противоречи на всяка логика.

Началната идея е да нападаш имперски и на по-късен етап. Имат 12 дни да го балансират... защото в момента съм съгласен, че не ни трябват имперски ресурси (освен храна, а?), а за слабите е непостижимо да нападнат имперските...
14 Sep 2014
DanubeShip
Post a reply