Предложения към разработчиците

Пачове, последни промени, предложения
Хрумна ми едно предложение. Днеска както бях още сънен пуснах грешни пирати в пиратската бърлога и сега не могат да се отказват. Хем ресурс хем време. Не може ли да има опция да се отказват. И без това са на опашката и чакат би трябвало да не е проблем.
10 Aug 2014
yHuKaT
yHuKaT wrote:Хрумна ми едно предложение. Днеска както бях още сънен пуснах грешни пирати в пиратската бърлога и сега не могат да се отказват. Хем ресурс хем време. Не може ли да има опция да се отказват. И без това са на опашката и чакат би трябвало да не е проблем.

Не може да се отказват, защото това е криене на ресурси... Някой те напада, ти пускаш пирати и после ги отменяш. Слабо като цяло :mrgreen:
11 Aug 2014
apxeonTepukc
apxeonTepukc wrote:
yHuKaT wrote:Хрумна ми едно предложение. Днеска както бях още сънен пуснах грешни пирати в пиратската бърлога и сега не могат да се отказват. Хем ресурс хем време. Не може ли да има опция да се отказват. И без това са на опашката и чакат би трябвало да не е проблем.

Не може да се отказват, защото това е криене на ресурси... Някой те напада, ти пускаш пирати и после ги отменяш. Слабо като цяло :mrgreen:

Ок и ти си прав. Поне да можем да сменяме бойната единица.
11 Aug 2014
yHuKaT
Здравейте,

Моля помислете,върху варианта с едно цъкване да прочита всички непрочетени доклади. В момента имам към 180, които са от Гилдията, Руини и Събирачи. На тези доклади в момента обикновено няма какво да им се чете и се трупат ли трупат.

Не знам дали е developer-възможно, но interface като на пощите, където маркираш с тикче квадратчетата и триеш/даваш статус "прочетено" и т.н. би свършило доста добра работа.

Моля въведете потвърждение за изтриване на Дуели - аз обичам да си ги пазя и да ги разглеждам, за да следя как сме се развивали във времето и как са се променяли тактиките на хората. Понякога обаче по инерция ги изтривам.
За да не бави играчи, които не искат да "потвърждават" и винаги цъкат правилните копчета, може да се активира по избор такова потвърждение от Профил да кажем...

Поздрави!
12 Aug 2014
DanubeShip
Здравейте,

Доколкото знам само 1 кораб може да чака в пристанището към момента за "Подмени".

Каква би била злоупотребата, ако може да са повече от 1 - така или иначе корабите са достатъчно скъпи + към края на играта човек натрупва много ресурс. Би ми се искало да мога да изненадам противник с чисто нова флотилия, която съм си строил няколко дни... защо не?

Поздрави
14 Aug 2014
DanubeShip
Хрумна ми една класация може да не е официална може и да постваме снимки във форума за най-дълга серия без загуба или най-малко загуби спрямо дуели. Засега знам, че не съм на първо място в нея въпреки, че доста се постарах ;)
15 Aug 2014
yHuKaT
Сега реших да дигна сортировка и с изненада видях, че няма храна като опция може да я добавите от следващия сезон. Аз заради храната я дигнах то какво стана.
30 Aug 2014
yHuKaT
Здравейте, Питането ми е кога ще е края на този сезон ?
01 Sep 2014
Don_emo
Don_emo wrote:Здравейте, Питането ми е кога ще е края на този сезон ?

11 Септември :mrgreen:
01 Sep 2014
apxeonTepukc
А рестарта го гласим за 13-ти... ще има един ден пауза за да проверим как са новите неща преди да налазят хората... тия дни ще пуснем тема с промените които да очаквате.
01 Sep 2014
Pro