Предложения към разработчиците

Пачове, последни промени, предложения
apxeonTepukc wrote:
wizy wrote:Намирам някои от сградите за почти ненужни. Нямам наблюдателна кула, черен пазар, шпионите ми са на ниво 0, а съм зарязал и развитието на кръчмата. Въпреки това прогресирам добре. Мисля, че трябва да засилите значението на някои сгради, ако ще ги задържате в следващи версии...

Предвидено е вече :) Мерси за фийбека. :mrgreen:

Другото необходимо е да се стимулират битките между играчите. Към момента ми е почти невъзможно да нападам някого, защото поради многото точки развитие ще ми отиде бойният дух. Един и същи играч ме напада всяка нощ, без особен успех, но е кофти, че няма как да отвърнеш на удара. Може би трябва да има нещо като контраатака при която не ти реже толкова дух?
15 Jul 2014
wizy
wizy wrote:
apxeonTepukc wrote:
wizy wrote:Намирам някои от сградите за почти ненужни. Нямам наблюдателна кула, черен пазар, шпионите ми са на ниво 0, а съм зарязал и развитието на кръчмата. Въпреки това прогресирам добре. Мисля, че трябва да засилите значението на някои сгради, ако ще ги задържате в следващи версии...

Предвидено е вече :) Мерси за фийбека. :mrgreen:

Другото необходимо е да се стимулират битките между играчите. Към момента ми е почти невъзможно да нападам някого, защото поради многото точки развитие ще ми отиде бойният дух. Един и същи играч ме напада всяка нощ, без особен успех, но е кофти, че няма как да отвърнеш на удара. Може би трябва да има нещо като контраатака при която не ти реже толкова дух?

И мен тази част не ми харесва.И мисля,че трябва да може да атакуваш някой докато той те атакува,за да може въпреки по-слабата си войска да можеш да си върнеш ресурсите и да е по-внимателен с атаките.И също така фортът не ми харесва,че не дава реален бонус към битката,а само нанася щети мисля,че трябва да оказва по-голямо влияние.
15 Jul 2014
1m2o
1m2o wrote:И мен тази част не ми харесва.И мисля,че трябва да може да атакуваш някой докато той те атакува,за да може въпреки по-слабата си войска да можеш да си върнеш ресурсите и да е по-внимателен с атаките.И също така фортът не ми харесва,че не дава реален бонус към битката,а само нанася щети мисля,че трябва да оказва по-голямо влияние.

Може да направим в случай, че даден играч те е атакувал да не ти иска дух за определено време, но тъй като играта е браузърна ако това време изтече и ти не си си презаредил страницата може да се прецакаш и да ти вземе дух. Скоро ще засилим ролята на щетите на корабите. :mrgreen:
15 Jul 2014
apxeonTepukc
До админите обмисляте ли предложението ми за опцията почивка. Например 2 дена минимум почивка за да не се възползваш от нея за щяло и нещяло. Максимума например 30 дена. Почивката се състой в замразяване на акаунта от което не могат да те нападат да събираш ресурс, да участваш в дуели. Почивката отпада след влизане в играта.

Добавено:
Може да има отметки на всяко мнение с харесвания и нехаресвания с цел определяне на най-желаните промени, добавки към играта, а може да важи и за целия форум.
16 Jul 2014
yHuKaT
Здравейте,

Забелязах,че говорите за увеличаване значението на Огнева мощ § Броня на флотата (Товаримостта си е достатъчно важна и сега). Нека ви дам пример:

Аз си ремонтирам флотата много рядко, защото нямам стимул да я държа на 100%.

Ако щетите по флотата и отделните кораби намаляваха МАХ брой моряци по палубите, хората ще си ремонтират флотата редовно. Дори смея да отида по-далеч - ако са ти наранени маневрените кораби, да ти намалява скоростта по Карта...

Поздрави!
17 Jul 2014
DanubeShip
Мисля,че ще е хубаво да има поне малки ресурсни награди при дуелите.Примерно като видя,че имаме близки статистики инвестирам доста,за да спечеля дуела и мисля,че не само аз и би било хубаво да има поне малко награди за дуелите.
19 Jul 2014
1m2o
Както и предполагаше времето беше ясно, а нейните оръдия бяха заредени и готови за стрелба. Разби два от корабите му с далечен обстрел...

Има нужда от малка промяна тук :D
20 Jul 2014
spirov71
В началото споменавате кооперативни мисии, а никой и дума не обелва за тях. Те са добър начин да сближите хора с противоположни тактики:

Например както всеки ден към 17ч сървърно време започват пътуването за дуела, вечер и сутрин да има експедиция за нападане на Испанската армада да кажем, или дори team битка срещу босове (без да награждават с тотеми, а да кажем с ресурси и или репутация) По този начин 3ма играчи ще могат да се съюзяват и да се сплотява колектива - 1я да е с много силна атакуваща сила. Другият да има 3 кораба в защита и т.н., а 3ят да е заложил на маневреност.

...

Моля ако някой има идеи или му хрумнат идеи след като е прочел моите, да цитира и да сподели...
23 Jul 2014
DanubeShip
Моля ви направете някакъв алтернативен интерфейс за промяна на положението на корабите от телефон/с touch screen. Когато не съм/няма да съм на компа си, не мога да мръдна корабите грам. Мога да им дам указания и до там!

Ако някой знае как се прави това на smartphone (в частност на Samsung) drag&drop. И със стилус пак не сколасвам...

Поздрави
03 Aug 2014
DanubeShip
DanubeShip wrote:Моля ви направете някакъв алтернативен интерфейс за промяна на положението на корабите от телефон/с touch screen. Когато не съм/няма да съм на компа си, не мога да мръдна корабите грам. Мога да им дам указания и до там!

Ако някой знае как се прави това на smartphone (в частност на Samsung) drag&drop. И със стилус пак не сколасвам...

Поздрави

Съжалявам за наудобството, но към момента не сме оптимизирали играта за мобилни устройства... там дори идеята за drag&drop май няма да е приложима въобще... Със сигурност в бъдеще ще се направи много по въпроса играта да се играе на 100% от телефони и таблети!
04 Aug 2014
Pro